Tworzenie stron internetowych Kielce - Dimax Design - Pozycjonowanie
Strony internetowe - Dimax Design - Kielce - Warszawa - Kraków -Wrocław
Profesjonalne tworzenie stron www Kielce - Dimax Design - Warszawa - Kraków
Sklepy internetowe - Dimax Design - Kielce -Warszawa - Kraków

Oferta » aplikacje dedykowane

Aplikacja dedykowana ma na celu usprawnienie działania Twojego biznesu, a indywidualne podejście do każdego rozwiązania pozwala nam na przygotowanie produktu spełniającego wszelkie oczekiwania Klienta.

Aplikacje dedykowane - Dimax design -profesjonalne tworzenie stron intnternetowych Kielce

Internetowe aplikacje dedykowane to nasza specjalność! Wiemy, jak ważnym elementem opłacalnego biznesu jest ich użyteczność. Wychodząc temu na przeciw, analizujemy Twoje potrzeby i oferujemy oszczędność czasu i pieniędzy. Posiadając bogate doświadczenie, tworzymy aplikacje, które przeznaczone są specjalnie dla Ciebie!

Proces wdrażania internetowych aplikacji dedykowanych można podzielić na trzy etapy:

  • Pierwszym etapem realizacji jest analiza potrzeb Klienta. Ma ona na celu zebranie wszelkich informacji odnośnie funkcjonalności i potrzeb aplikacji, a następnie dogłębnej analizy wspólnie z Klientem i naszymi specjalistami.
  • Kolejnym etapem jest projekt funkcjonalny systemu. Zebrane informacje na tym etapie podlegają analizie przez zespół wdrożeniowy, który przy ścisłej współpracy z Klientem opracowuje dokument zwany projektem funkcjonalnym. Powstały dokument zawiera szczegółowy opis funkcjonalności aplikacji, wraz z akceptacją którego rozpoczyna się właściwą realizacje aplikacji.
  • Ostatnim etapem jest wdrożenie, testy i uruchomienie aplikacji. Na bazie zaakceptowanego projektu funkcjonalnego powstaje projekt w wersji końcowej. Po zakończeniu głównej części wdrożeniowej następują testy systemu, w których udział bierze zarówno klient, jak i wykonawca. W momencie zakończenia testów i akceptacji aplikacji przez klienta, następuje jej uruchomienie i udostępnienie użytkownikom końcowym.

Wybrane realizacje

  • projektowanie stron www kielce - realizacje
  • projektowanie stron www kielce - realizacje
  • oferta , materialy reklamowe, cms - realizacje
  • wykonanie stron www kielce - realizacje
  • zrobienie strony internetowej kielce - realizacje
  • tworzenie stron www kielce - realizacje

Krótko o nas...

strony www, pozycjonowanie kielceProjektowanie stron internetowych to nasza pasja! Każdemu z naszych klientów poświęcamy maksimum uwagi, tak aby finalny produkt spełniał wszelkie jego oczekiwa- nia zarówno pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym.