Tworzenie stron internetowych Kielce - Dimax Design - Pozycjonowanie
Strony internetowe - Dimax Design - Kielce - Warszawa - Kraków -Wrocław
Profesjonalne tworzenie stron www Kielce - Dimax Design - Warszawa - Kraków
Sklepy internetowe - Dimax Design - Kielce -Warszawa - Kraków

Oferta » konsulting

Zapewniamy kompletną usługę konsultingu w zakresie rozwiązań internetowych, analizy użyteczności strony internetowej, doboru sprzętu oraz oprogramowania najplepiej pasującego do potrzeb Państwa firmy. Konsulting - Doradztwo Internetowe - reklama internetetowa - jak zaistenieć w internecie - badanie użyteczności

Oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo w zakresie optymalizacji i budowy strony lub systemu internetowego. Jest to kompleksowa usługa zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstwach,które prowadzą lub zamierzają prowadzić działalność w Internecie.

W ramach świadczonych usług realizujemy audyt stron internetowych, który polega na przeanalizowaniu witryny w celu odnalezienia wszelkich błędów i nieprawidłowości. Dzięki informacjom zebranym podczas audytu wiemy w jaki sposób strona jest widziana przez odwiedzające ją roboty oraz czy jest użyteczna dla internautów i jej gości.

Korzyści płynące z audytu strony internetowej:
  • Przewaga konkurencyjna w obszarze działania Państa firmy. Dzięki porównaniu Państwa strony ze stronami konkurencji dowiedzą się Państwo, jakie ulepszenia należy wprowadzić na stronie, aby stać się bardziej konkurencyjnym na rynku.
  • Informacje dotyczące tego, jakie starania należy podjąć, aby stronę internetową odwiedzało więcej użytkowników. Z pewnością przyczyni się to do wzrostu liczby zamówień, a tym samym wpłynie na rozwój firmy.
  • Dzięki przeprowadzonym analizom, otrzymają Państwo cenne informacje odnośnie wymogów użyteczności, technicznych oraz graficznych. Co ma niebagatelny wpływ na właściwy odbiór strony przez internautów.

W ramach konsultingu przeprowadzamy również badanie aktywności użytkowników odwiedzających Państwa stronę internetową. W wyniku przeprowadzonych badań otrzymają Państwo zestawienie gaficzne rankingu odwiedzalności oraz przybliżone profile odwiedzanych przez nią osób.

Wybrane realizacje

  • projektowanie stron www kielce - realizacje
  • projektowanie stron www kielce - realizacje
  • oferta , materialy reklamowe, cms - realizacje
  • wykonanie stron www kielce - realizacje
  • zrobienie strony internetowej kielce - realizacje
  • tworzenie stron www kielce - realizacje

Krótko o nas...

strony www, pozycjonowanie kielceProjektowanie stron internetowych to nasza pasja! Każdemu z naszych klientów poświęcamy maksimum uwagi, tak aby finalny produkt spełniał wszelkie jego oczekiwa- nia zarówno pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym.