Tworzenie stron internetowych Kielce - Dimax Design - Pozycjonowanie
Strony internetowe - Dimax Design - Kielce - Warszawa - Kraków -Wrocław
Profesjonalne tworzenie stron www Kielce - Dimax Design - Warszawa - Kraków
Sklepy internetowe - Dimax Design - Kielce -Warszawa - Kraków

Oferta » pozycjonowanie

Pozycjonowanie ma na celu umieszczenie Twojej strony internetowej na jak najwyższym miejscu w wynikach wyszukiwania przeglądarki. Nie zwlekaj - wykorzystaj już teraz magię tego mechanizmu. Pozycjopnowanie - SEO - Optymalizacja strony - Dimax Design Kielce

W dzisiejszych czasach wyszukiwarki internetowe stały się najpopularniejszą formą przeglądania stron internetowych, z czego aż 95% korzysta z Google (dane z www.ranking.pl z 2010 roku).

Pozycjonowanie stało się więc bardzo efektywnym sposobem na pozyskiwanie nowych klientów. Badania pokazują, że aż 68% internautów klika tylko na linki znajdujące się na pierwszej stronie wyszukiwarki! Natomiast 25% Polaków przyznaje się do tego, że w trakcie wyszukiwania zapoznaje się jedynie z 3 pierwszymi wynikami. Przy takich wynikach wyszukiwania mają Państwo szansę na znaczne zwiększenie zysków swojej firmy.

Prawie 60% użytkowników wyszukiwarek jest zdania, że stanowią one bezstronne i prawdziwe źródło informacji. Dlatego też dla potencjalnego klienta wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania świadczy o wysokim prestiżu i pozycji firmy na rynku, dlatego też pozycjonowanie stron stanowi idealne narzędzie kreowania profesjonalnego wizerunku Twojej firmy.

U nas płacisz tylko za wyniki, nie za obietnice!

SEO Copywriting

Copywriting jest to usługa polegająca na specjalistycznym przygotowaniu tekstu, który kierowany jest do Twojego klienta. Profesjonalnie dobrane słownictwo ma na celu zachęcić jak największą liczbę klientów do skorzystania z Twoich usług. Jest to nic innego jak ubranie suchych informacji w język reklamy.

Teksty pisane przez naszych specjalistów są przede wszystkim dla klientów, a nie tylko przeglądarek. Takie podejście pozwala nam na zachowanie balansu pomiędzy wartością informacji, a formą jej prezentacji.

  • Tworzenie od podstaw nowego tekstu na stronę internetową
  • Przeredagowanie tekstu oraz optymalizacja pod kątem przeglądarek

SEO Copywriting jest jednym z najważniejszych elementów optymalizacji stron internetowych. Jest to nieodłączny element kompleksowej usługi pozycjonowania, dający niezwykłe efekty.

W celu uzyskania większej liczby inforamcji na temat sposobów pozycjonowania i kosztów tej usługi prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Wybrane realizacje

  • projektowanie stron www kielce - realizacje
  • projektowanie stron www kielce - realizacje
  • oferta , materialy reklamowe, cms - realizacje
  • wykonanie stron www kielce - realizacje
  • zrobienie strony internetowej kielce - realizacje
  • tworzenie stron www kielce - realizacje

Krótko o nas...

strony www, pozycjonowanie kielceProjektowanie stron internetowych to nasza pasja! Każdemu z naszych klientów poświęcamy maksimum uwagi, tak aby finalny produkt spełniał wszelkie jego oczekiwa- nia zarówno pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym.