Tworzenie stron internetowych Kielce - Dimax Design - Pozycjonowanie
Strony internetowe - Dimax Design - Kielce - Warszawa - Kraków -Wrocław
Profesjonalne tworzenie stron www Kielce - Dimax Design - Warszawa - Kraków
Sklepy internetowe - Dimax Design - Kielce -Warszawa - Kraków

Oferta » sklepy internetowe

Sklepy internetowe - Dimax design -profesjonalne tworzenie stron intnternetowych Kielce

Sklepy internetowe w porównaniu z tradycyjnymi sklepami to nic innego jak minimalne koszty utrzymania, nieograniczona ilość odbiorców, dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygoniu. Tak więc nie dziwi fakt, iż popularność i ilość sklepów internetowych ciągle rośnie. Dlatego pragniemy zaoferować Państwu projektowanie (tworzenie, budowanie, wdrażanie) sklepów internetowych, które są w pełni zintegrowane z aukcjami Allegro.

Wdrożone przez nas sklepy internetowe zapewnią Państwu wysoką skuteczność sprzedaży oraz POZWOLĄ na łatwą aktualizację. Dzięki rozbudowanemu panelowi administracyjnemu klienta maja Państwo możliwość skutecznej prezentacji aktualnej oferty Waszego sklepu internetowego

Oprogramowanie jakie Państwu oferujemy posiada szereg funkcjonalności, dzięki którym można sprawnie zarządzać swoim e-biznesem. W trosce o bezpieczeństwo transakcji nasz system sklepowy zintegrowany jest z licznymi systemami obsługującymi płatności elektroniczne, można więc wybrać który z nich jest dla Państwa najbardziej odpowiedni.

Wdrożone przez nas sklepy internetowe posiadają integrację z: ALLEGRO, CENEO, NOKAUT, SKĄPIEC

Wybrane realizacje

  • projektowanie stron www kielce - realizacje
  • projektowanie stron www kielce - realizacje
  • oferta , materialy reklamowe, cms - realizacje
  • wykonanie stron www kielce - realizacje
  • zrobienie strony internetowej kielce - realizacje
  • tworzenie stron www kielce - realizacje

Krótko o nas...

strony www, pozycjonowanie kielceProjektowanie stron internetowych to nasza pasja! Każdemu z naszych klientów poświęcamy maksimum uwagi, tak aby finalny produkt spełniał wszelkie jego oczekiwa- nia zarówno pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym.