Dimax Design - Tworzenie stron internetowych Kielce - baner1
Dimax Design - Tworzenie stron internetowych Kielce - baner2
Dimax Design - Tworzenie stron internetowych Kielce - baner3
Dimax Design - Tworzenie stron internetowych Kielce - baner4
Front-end Developer / Webmaster

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość XMTML, HTML5, CSS3, JavaScript/jQuery
  • umiejętność tworzenia kodu CSS oraz JavaScript działającego na wielu przeglądarkach
  • obszerna wiedza z zakresu standardów W3C
  • umiejętność bardzo dobrej obsługi programu Photoshop na potrzeby WWW
  • dbałość o szczegóły w przekonaniu, że jakość jest najważniejsza
  • umiejętność organizowania własnego czasu pracy i pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy zespołowej
Mile widziane:
  • wykształcenie informatyczne
  • znajomość PHP i SQL
  • znajomość frameworka CodeIgniter
  • znajomość zagadnień Usability, SEO Optimization
  • umiejętność tworzenia kodu na urządzenia mobilne
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stałe zatrudnienie z rozsądnym wynagrodzeniem w zależności od umiejętności i doświadczenia
  • pracę z ludźmi pełnymi pasji i ciekawych pomysłów w nowatorskich projektach
  • miłą atmosferę i życzliwe wsparcie doświadczonych doradców

Grafik / Webdesigner

Wymagania:
  • umiejętność projektowania i realizacji projektów internetowych
  • kreatywność, pomysłowość, wyczucie estetyczne
  • wiedza z zakresu usability w obszarze komunikacji internetowej
  • doskonała znajomość oprogramowania Adobe Photoshop, Illustrator / Corel Draw
  • umiejętność przygotowywania materiałów graficznych do druku
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, samodzielność
  • posiadanie ciekawego portfolio zrealizowanych projektów (strony www, logo, UI, itp.)
  • znajomość XMTML, HTML5, CSS3, JavaScript/jQuery
  • umiejętność rysunku odręcznego
  • umiejętność tworzenia animacji przy pomocy Adobe Flash lub After Effect
Oferujemy:
  • pracę z życzliwymi i miłymi ludźmi pełnymi pasji i ciekawych pomysłów w nowatorskich projektach

Specjalista ds. sprzedaży stron internetowych

Opis stanowiska:
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • kompleksowa obsługa oraz utrzymywanie stałych relacji z klientami
  • przygotowywanie specyfikacji projektów
  • przygotowywanie indywidualnych ofert wg potrzeb klientów
  • planowanie działań mających na celu wzrost sprzedaży
Wymagania:
  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży
  • umiejętność przyswajania technicznych zagadnień
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • entuzjazm i zaangażowanie, konsekwencja w dążeniu do celu
  • pewność siebie i umiejętność logicznego argumentowania
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość branży IT
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • ciekawą, pełną codziennych wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
  • jasną ścieżkę kariery
  • szybką możliwość awansu w ramach rozwijających się projektów
  • pakiet szkoleń i warsztatów praktycznych
  • wysokie prowizje od sprzedaży

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres: praca@dimax.pl

Aplikując na stanowisko prosimy o załączenie poniższej klauzuli, co jest niezbędne w procesie rekrutacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)."

Wybrane realizacje

  • projektowanie stron www kielce - realizacje
  • oferta , materialy reklamowe, cms - realizacje
  • wykonanie stron www kielce - realizacje
  • zrobienie strony internetowej kielce - realizacje
  • tworzenie stron www kielce - realizacje

Krótko o nas...

strony www, pozycjonowanie kielceProjektowanie stron internetowych to nasza pasja! Każdemu z naszych klientów poświęcamy maksimum uwagi, tak aby finalny produkt spełniał wszelkie jego oczekiwa- nia zarówno pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym.