Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej o cookie. Akceptuję
Facebook Behance Youtube
Identyfikacja wizualna - Agencja interaktywna Dimax dimax strony internetowe

Kompleksowa
identyfikacja wizualna

Chcąc w dzisiejszych czasach odnieść sukces na rynku, to oprócz nowoczesnej strony internetowej należy zadbać również o spójny i unikalny wizerunek firmy lub marki. Dlatego też świadczymy dla naszych Klientów kompleksowe usługi w zakresie skutecznego budowania wizerunku. Oferujemy przy tym profesjonalne usługi w zakresie:

 • projektu logotypu
 • projektu i wydruku wizytówki
 • projektu i wydruku papier firmowy
 • projektu i wydruku teczki ofertowe
 • projektu i wydruku ulotek, broszur
 • projektu i wykonania roll-upu
Zobacz nasze realizacje!
Identyfikacja wizualna - Agencja interaktywna Dimax dimax strony internetowe

Profesjonalny projekt logo

{ daj się zauważyć, bądź unikalny }

Projektowanie logotypu to bardzo ważny element identyfikacji wizualnej firmy lub marki. Mając to na uwadze, nasi kreatywni graficy tworzą unikalny i profesjonalny wizerunek logotypu, który w pełni odzwierciedla charakter przedsięwzięcia. Zawsze kierujemy się zasadą, że logo ma być unikalne i łatwo rozpoznawalne, co pomaga zapaść potencjalnemu konsumentowi w pamięć. Oferujmy również stworzenie pełnej księgi znaku logotypu.

Zobacz nasze realizacje!
Identyfikacja wizualna - Agencja interaktywna Dimax dimax strony internetowe

Animacja logo

{ Opowiedz o swojej marce }

Idąc z duchem panujących na świecie trendów w dziedzinie marketingu internetowego, skutecznym sposobem na promocję swojej firmy lub marki, jest stworzenie animacji logotypu, co pozwala przykuć uwagę Klienta i zbudować pozytywny wizerunek firmy. Animacja logo daje mnóstwo możliwości jej późniejszego wykorzystania, poprawia też w znacznym stopniu skuteczność reklamy, co jest jej niebywałym atutem. Animacja logo to kolejny krok w pozytywnym budowaniu kompleksowego wizerunku Twojej firmy lub marki.

Identyfikacja wizualna - Agencja interaktywna Dimax dimax strony internetowe

Skład DTP

{ Przygotowanie do druku }

W ramach oferty składu DTP oferujemy kompleksowe i profesjonalne przygotowanie do druku materiałów reklamy takich jak broszury, książki, czasopisma, instrukcje obsługi i inne materiały reklamowe. Przygotowane do publikacji dokumenty tworzone są pod okiem profesjonalnych grafików, będących w stałym kontakcie z drukarnią.

Prześlij nam pliki, a my po zapoznaniu się z nimi przygotowujemy szczegółową ofertę składu DTP dla konkretnego projektu.

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów dimax strony internetowe
 • Jeśli potrzebujesz solidnie wykonanej strony www bądź sklepu internetowego to tylko Dimax Design w Kielcach. Wiele razy korzystałam z Państwa usług. Gorąco polecam!

  Agnieszka, Kielce
  26 czerwca 2017
 • Genialne podejście do klienta, dbałość o każdy detal i profesjonalizm w tworzeniu stron www to cechy, które wyróżniają Agencje Interaktywną Dimax Design. Polecam...

  Stanisław, Daleszyce
  19 października 2016
 • Doświadczony i solidny zespół specjalistów w Kielcach, wyróżniający się wykorzystaniem najnowszych technologii w dziale reklamy i Internetu. Starannie i profesjonalnie...

  Łukasz, Kielce
  14 lipca 2016
 • W swoją pracę przy tworzeniu stron www wkładają 100% wysiłku i zaangażowania. Takich firm jak Dimax Design w Kielcach potrzeba więcej na rynku!

  Krzysztof, Kielce
  01 czerwca 2017
 • Dzięki Agencji Interaktywnej Dimax Design w Kielcach wiem jak ważny jest wirtualny wizerunek firmy. Mój sklep internetowy cieszy się dużą popularnością, zasługą jest...

  Maja, Kielce
  19 listopada 2015
 • Korzystałem wcześniej z usług ich konkurencji i doznałem rozczarowania. Na szczęście trafiłem na firmę Dimax Design w Kielcach i przygotowali dla mnie idealną stronę...

  Kamil, Kielce
  19 września 2017
 • Doświadczenie i profesjonalizm to ich wielka zaleta. Dzięki wykonanej przez nich stronie internetowej zdobyłam wielu stałych klientów i cieszę się dużym zainteresowaniem firmy.

  Anna, Kielce
  07 lutego 2017
 • Niewątpliwie najlepsza agencja interaktywna działająca w Kielcach. Jestem mega zadowolony ze swojej strony www i w 100 % polecam. Naprawdę niezawodni!

  Marek, Kielce
  27 listopada 2017
 • Specjaliści w swojej dziedzinie, wyróżniają się poczuciem gustu i dużą kreatywnością w wykonaniu stron www. Gorąco polecam firmę Dimax Design Kielce.

  Tomasz, Pińczów
  25 maja 2017
 • Jestem bardzo zadowolona z pracy Agencji Interaktywnej Dimax Design. Moja strona internetowa jest profesjonalnie zaprojektowana, olśniewa i przyciąga wyglądem.

  Joanna, Kielce
  10 marca 2016
 • Agencja Interaktywna Dimax Design Kielce jest godna polecenia. Oferują wysoką jakość usług adekwatną do ceny. Strona internetowa wyszła ekstra :)

  Michał, Kielce
  08 marca 2016

Agencja Interaktywna Dimax Design
ul. Warszawska 34/418, 25-312 Kielce

NIP 959 160 83 52, REGON 260535952

Masz jakieś pytania?
Zadzwoń do nas!

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania

+48 41 312 46 41 / kontakt@dimax.pl
[ Napisz do nas ]
zamknij

Potrzebujesz czegoś?

Wypełnij formularz, aby otrzymać szybką wycenę projektu