Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej o cookie. Akceptuję
Facebook Behance Youtube

Dimax - Strony internetowe Kielce

Słów kilka o Kielcach i regionie

To miasto leżące u podnóży gór świętokrzyskich, charakteryzujące się dużą ilością walorów przyrodniczych. Funkcjonuje tu wiele firm, instytucji, międzynarodowych koncernów biznesowych,  korporacji. Dużą zasługę mają Targi Kielce. To nowoczesny kompleks o powierzchni 90 000 m2, który zrzesza rocznie ponad  248 000 ludzi, w tym zwiedzających z Polski oraz gości z blisko 60 krajów. W związku z tym możemy zaobserwować jak ważna jest reklama dla każdego przedsiębiorcy.

Dlaczego w Kielcach warto wybrać Agencję Interaktywną Dimax do stworzenia strony internetowej?

Szukając agencji interaktywnej na terenie Kielc warto nam zaufać i powierzyć i powierzyć stworzenie nowoczesnej i responsywnej strony internetowej lub sklepu internetowego. Przemawia za tym iż znaczą cześć naszych Klientów stanowią duże firmy z Kielce i okolic, takie jak wspomniane wcześniej chociażby Targi Kielce. Swą przewagę na rynku dokumentujemy tym iż istniejemy na rynku kieleckim wiele lat, co procentuje doświadczeniem i znajomością rynku kieleckiego. Tworząc strony internetowe dla Klientów z Kielc, są one o tym samym standardzie, co strony www z innych miast i regionów Polski. Zawsze stawiamy na innowacyjne i nowatorskie rozwiązania w dziedzinie tworzenia stron internetowych, sklepów internetowych oraz materiałów reklamowych. Stawiają na jakość oferowanych usług i profesjonalizm jesteśmy potentatem w regionie i okolicach Kielc.

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów dimax strony internetowe
 • Jeśli potrzebujesz solidnie wykonanej strony www bądź sklepu internetowego to tylko Dimax Design w Kielcach. Wiele razy korzystałam z Państwa usług. Gorąco polecam!

  Agnieszka, Kielce
  26 czerwca 2017
 • Genialne podejście do klienta, dbałość o każdy detal i profesjonalizm w tworzeniu stron www to cechy, które wyróżniają Agencje Interaktywną Dimax Design. Polecam...

  Stanisław, Daleszyce
  19 października 2016
 • Doświadczony i solidny zespół specjalistów w Kielcach, wyróżniający się wykorzystaniem najnowszych technologii w dziale reklamy i Internetu. Starannie i profesjonalnie...

  Łukasz, Kielce
  14 lipca 2016
 • W swoją pracę przy tworzeniu stron www wkładają 100% wysiłku i zaangażowania. Takich firm jak Dimax Design w Kielcach potrzeba więcej na rynku!

  Krzysztof, Kielce
  01 czerwca 2017
 • Dzięki Agencji Interaktywnej Dimax Design w Kielcach wiem jak ważny jest wirtualny wizerunek firmy. Mój sklep internetowy cieszy się dużą popularnością, zasługą jest...

  Maja, Kielce
  19 listopada 2015
 • Korzystałem wcześniej z usług ich konkurencji i doznałem rozczarowania. Na szczęście trafiłem na firmę Dimax Design w Kielcach i przygotowali dla mnie idealną stronę...

  Kamil, Kielce
  19 września 2017
 • Doświadczenie i profesjonalizm to ich wielka zaleta. Dzięki wykonanej przez nich stronie internetowej zdobyłam wielu stałych klientów i cieszę się dużym zainteresowaniem firmy.

  Anna, Kielce
  07 lutego 2017
 • Niewątpliwie najlepsza agencja interaktywna działająca w Kielcach. Jestem mega zadowolony ze swojej strony www i w 100 % polecam. Naprawdę niezawodni!

  Marek, Kielce
  27 listopada 2017
 • Specjaliści w swojej dziedzinie, wyróżniają się poczuciem gustu i dużą kreatywnością w wykonaniu stron www. Gorąco polecam firmę Dimax Design Kielce.

  Tomasz, Pińczów
  25 maja 2017
 • Jestem bardzo zadowolona z pracy Agencji Interaktywnej Dimax Design. Moja strona internetowa jest profesjonalnie zaprojektowana, olśniewa i przyciąga wyglądem.

  Joanna, Kielce
  10 marca 2016
 • Agencja Interaktywna Dimax Design Kielce jest godna polecenia. Oferują wysoką jakość usług adekwatną do ceny. Strona internetowa wyszła ekstra :)

  Michał, Kielce
  08 marca 2016

Agencja Interaktywna Dimax Design
ul. Warszawska 34/418, 25-312 Kielce

NIP 959 160 83 52, REGON 260535952

Masz jakieś pytania?
Zadzwoń do nas!

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania

+48 41 312 46 41 / kontakt@dimax.pl
[ Napisz do nas ]
zamknij

Potrzebujesz czegoś?

Wypełnij formularz, aby otrzymać szybką wycenę projektu