Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej o cookie. Akceptuję
Facebook Behance Youtube
Aplikacje dedykowane - Agencja interaktywna Dimax dimax strony internetowe

Aplikacje internetowe szyte na miarę

{ Systemy dedykowane }

Aplikacja dedykowana ma na celu usprawnienie działania Twojego biznesu, a indywidualne podejście do każdego rozwiązania pozwala nam na przygotowanie produktu spełniającego wszelkie oczekiwania Klienta.

Internetowe aplikacje dedykowane to nasza specjalność! Wiemy, jak ważnym elementem opłacalnego biznesu jest ich użyteczność. Wychodząc temu na przeciw, analizujemy Twoje potrzeby i oferujemy oszczędność czasu i pieniędzy. Posiadając bogate doświadczenie, tworzymy aplikacje, które przeznaczone są specjalnie dla Ciebie!

Etapy wdrażania internetowych aplikacji dedykowanych

01

Analiza potrzeb

Pierwszym etapem realizacji jest analiza potrzeb Klienta. Ma ona na celu zebranie wszelkich informacji odnośnie funkcjonalności i potrzeb aplikacji, a następnie dogłębnej analizy wspólnie z Klientem i naszymi specjalistami.

projekt funkcjonalny systemu

Kolejnym etapem jest projekt funkcjonalny systemu. Zebrane informacje na tym etapie podlegają analizie przez zespół wdrożeniowy, który przy ścisłej współpracy z Klientem opracowuje dokument zwany projektem funkcjonalnym. Powstały dokument zawiera szczegółowy opis funkcjonalności aplikacji, wraz z akceptacją którego rozpoczyna się właściwą realizacje aplikacji.

02
03

wdrożenie, testy i uruchomienie

Ostatnim etapem jest wdrożenie, testy i uruchomienie aplikacji. Na bazie zaakceptowanego projektu funkcjonalnego powstaje projekt w wersji końcowej. Po zakończeniu głównej części wdrożeniowej następują testy systemu, w których udział bierze zarówno klient, jak i wykonawca. W momencie zakończenia testów i akceptacji aplikacji przez klienta, następuje jej uruchomienie i udostępnienie użytkownikom końcowym.

Potrzebujesz aplikacji dedykowanej?

zamów bezpłatną wycenę

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów dimax strony internetowe
 • Jeśli potrzebujesz solidnie wykonanej strony www bądź sklepu internetowego to tylko Dimax Design w Kielcach. Wiele razy korzystałam z Państwa usług. Gorąco polecam!

  Agnieszka, Kielce
  26 czerwca 2017
 • Genialne podejście do klienta, dbałość o każdy detal i profesjonalizm w tworzeniu stron www to cechy, które wyróżniają Agencje Interaktywną Dimax Design. Polecam...

  Stanisław, Daleszyce
  19 października 2016
 • Doświadczony i solidny zespół specjalistów w Kielcach, wyróżniający się wykorzystaniem najnowszych technologii w dziale reklamy i Internetu. Starannie i profesjonalnie...

  Łukasz, Kielce
  14 lipca 2016
 • W swoją pracę przy tworzeniu stron www wkładają 100% wysiłku i zaangażowania. Takich firm jak Dimax Design w Kielcach potrzeba więcej na rynku!

  Krzysztof, Kielce
  01 czerwca 2017
 • Dzięki Agencji Interaktywnej Dimax Design w Kielcach wiem jak ważny jest wirtualny wizerunek firmy. Mój sklep internetowy cieszy się dużą popularnością, zasługą jest...

  Maja, Kielce
  19 listopada 2015
 • Korzystałem wcześniej z usług ich konkurencji i doznałem rozczarowania. Na szczęście trafiłem na firmę Dimax Design w Kielcach i przygotowali dla mnie idealną stronę...

  Kamil, Kielce
  19 września 2017
 • Doświadczenie i profesjonalizm to ich wielka zaleta. Dzięki wykonanej przez nich stronie internetowej zdobyłam wielu stałych klientów i cieszę się dużym zainteresowaniem firmy.

  Anna, Kielce
  07 lutego 2017
 • Niewątpliwie najlepsza agencja interaktywna działająca w Kielcach. Jestem mega zadowolony ze swojej strony www i w 100 % polecam. Naprawdę niezawodni!

  Marek, Kielce
  27 listopada 2017
 • Specjaliści w swojej dziedzinie, wyróżniają się poczuciem gustu i dużą kreatywnością w wykonaniu stron www. Gorąco polecam firmę Dimax Design Kielce.

  Tomasz, Pińczów
  25 maja 2017
 • Jestem bardzo zadowolona z pracy Agencji Interaktywnej Dimax Design. Moja strona internetowa jest profesjonalnie zaprojektowana, olśniewa i przyciąga wyglądem.

  Joanna, Kielce
  10 marca 2016
 • Agencja Interaktywna Dimax Design Kielce jest godna polecenia. Oferują wysoką jakość usług adekwatną do ceny. Strona internetowa wyszła ekstra :)

  Michał, Kielce
  08 marca 2016

Agencja Interaktywna Dimax Design
ul. Warszawska 34/418, 25-312 Kielce

NIP 959 160 83 52, REGON 260535952

Masz jakieś pytania?
Zadzwoń do nas!

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania

+48 41 312 46 41 / kontakt@dimax.pl
[ Napisz do nas ]
zamknij

Potrzebujesz czegoś?

Wypełnij formularz, aby otrzymać szybką wycenę projektu