Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej o cookie. Akceptuję
Facebook Behance Youtube

Korzyści z posiadania własnej strony internetowej

Czwartek, 05.04.2018, godz. 13:04

Opublikowane przez: Monika Soból w kategorii E-commerce, E-marketing, Strony internetowe, Nowe technologie

W Polsce miliony użytkowników (nawet 70% populacji) na co dzień wykorzystuje internet w poszukiwaniu interesujących ich zagadnień. Często jest to pierwsze i najbardziej oczywiste źródło informacji. Tym samym jest to najlepszy i najtańszy sposób aby dotrzeć do jak największej ilości potencjalnych klientów czy rozszerzyć rynek, na którym firma świadczy swoje usługi.

Tania strona internetowa… czy naprawdę warto?

Przyciągaj nowych klientów

Promocja w sieci to dziś najtańsza forma reklamy.  W odróżnieniu od innych możliwości (ulotki, banery, broszury, telewizja) strona www nieustannie pracuje na korzyść firmy i można edytować zawarte na niej informacje w dowolnym momencie bez dodatkowych nakładów.  Początkowa inwestycja w tworzenie profesjonalnej strony internetowej, w szerszej perspektywie, pozwoli Ci zaoszczędzić na kosztach reklamy.  Szanse na zdobycie nowych klientów wzrastają , jeśli mają oni  dostęp do informacji dotyczących Twojej firmy 24 godziny na dobę ,a Ty kontrolujesz, jakie treści do nich trafią.

Jakość, która procentuje

Jednak cały kontent powinien być przygotowany w fachowy sposób i nie ma tu miejsca na błędy. Masz tylko kilka sekund, aby zachęcić użytkownika, który odwiedził Twoją witrynę, do pozostania na niej i zapoznania się z jej zawartością. Aby to osiągnąć strona  internetowa musi być przyjazna użytkownikowi, dostosowana do urządzeń mobilnych, przejrzysta i dobrze zaprojektowana. Powinna zawierać unikalne treści i odpowiednio dostosowany język korzyści.

Jeśli będziesz starać się oszczędzać na jakości strony, może okazać się, ze nie przynosi ona oczekiwanych rezultatów. Klienci będą mieć problem ze znalezieniem interesujących ich treści przez co trudno będzie im uwierzyć, że jesteś w stanie spełnić ich oczekiwania i że warto skorzystać z Twoich usług.

Zalety i funkcje nowoczesnej strony internetowej

Wsparcie dla konsumenckiego zaufania

Firmowa strona internetowa posiada wiele zalet oraz funkcji i nieustannie pracuje na pozytywny wizerunek firmy. Dobrze zaprojektowana wzbudza zaufanie klienta. Skoro firmę stać na profesjonalną stronę świadczy to o jej kompetencjach, rzetelności i oferowanej jakości. Klient nie będzie miał wtedy obaw, aby skorzystać z jej oferty.

Dobrze przygotowana wizytówka firmy oraz narzędzie sprzedaży

Strony www to również ogromne możliwości autoprezentacji. Ciekawie i przyjaźnie zaprojektowana witryna może być  wirtualnym biurem, dzięki któremu klient zrozumie, że firma jest godna zaufania, cechuje ją fachowość i wysoka jakość usług.
To również doskonałe narzędzie sprzedażowe i miejsce na przedstawienie oferty. Przed podjęciem decyzji o współpracy bądź zakupie, ważne jest , aby klient mógł sam zapoznać się z wszystkimi informacjami dotyczącymi produktów czy usług. Warto poświęcić trochę czasu na przygotowanie odpowiedniej prezentacji, zdjęć i kontentu, który zachęci użytkownika do skontaktowania się z naszą firmą. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, a wizualny aspekt strony powinien wpływać na pozytywne emocje użytkowników.
Wszystkie informacje powinny być treściwe i wyważone, tak aby umożliwiały szybkie zapoznanie się z osiągnięciami, doświadczeniem firmy i korzyściami wynikającymi z ewentualnej współpracy.


Podsumowanie

Korzyści z posiadania własnej strony internetowej
 • Budujesz pozytywny wizerunek firmy
 • Zyskujesz ułatwiony kontakt z klientami
 • Pracujesz nad zaufaniem konsumenckim
 • Poznajesz swoich odbiorców
 • Oszczędzasz na kosztach reklamy
 • Przyciągasz nowych klientów
 • Stosujesz skuteczne narzędzie sprzedażowe
 • Otrzymujesz szybką informację zwrotną

 

 

Potrzebujesz nowej strony internetowej?

zamów bezpłatną wycenę

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów dimax strony internetowe
 • Jeśli potrzebujesz solidnie wykonanej strony www bądź sklepu internetowego to tylko Dimax Design w Kielcach. Wiele razy korzystałam z Państwa usług. Gorąco polecam!

  Agnieszka, Kielce
  26 czerwca 2017
 • Genialne podejście do klienta, dbałość o każdy detal i profesjonalizm w tworzeniu stron www to cechy, które wyróżniają Agencje Interaktywną Dimax Design. Polecam...

  Stanisław, Daleszyce
  19 października 2016
 • Doświadczony i solidny zespół specjalistów w Kielcach, wyróżniający się wykorzystaniem najnowszych technologii w dziale reklamy i Internetu. Starannie i profesjonalnie...

  Łukasz, Kielce
  14 lipca 2016
 • W swoją pracę przy tworzeniu stron www wkładają 100% wysiłku i zaangażowania. Takich firm jak Dimax Design w Kielcach potrzeba więcej na rynku!

  Krzysztof, Kielce
  01 czerwca 2017
 • Dzięki Agencji Interaktywnej Dimax Design w Kielcach wiem jak ważny jest wirtualny wizerunek firmy. Mój sklep internetowy cieszy się dużą popularnością, zasługą jest...

  Maja, Kielce
  19 listopada 2015
 • Korzystałem wcześniej z usług ich konkurencji i doznałem rozczarowania. Na szczęście trafiłem na firmę Dimax Design w Kielcach i przygotowali dla mnie idealną stronę...

  Kamil, Kielce
  19 września 2017
 • Doświadczenie i profesjonalizm to ich wielka zaleta. Dzięki wykonanej przez nich stronie internetowej zdobyłam wielu stałych klientów i cieszę się dużym zainteresowaniem firmy.

  Anna, Kielce
  07 lutego 2017
 • Niewątpliwie najlepsza agencja interaktywna działająca w Kielcach. Jestem mega zadowolony ze swojej strony www i w 100 % polecam. Naprawdę niezawodni!

  Marek, Kielce
  27 listopada 2017
 • Specjaliści w swojej dziedzinie, wyróżniają się poczuciem gustu i dużą kreatywnością w wykonaniu stron www. Gorąco polecam firmę Dimax Design Kielce.

  Tomasz, Pińczów
  25 maja 2017
 • Jestem bardzo zadowolona z pracy Agencji Interaktywnej Dimax Design. Moja strona internetowa jest profesjonalnie zaprojektowana, olśniewa i przyciąga wyglądem.

  Joanna, Kielce
  10 marca 2016
 • Agencja Interaktywna Dimax Design Kielce jest godna polecenia. Oferują wysoką jakość usług adekwatną do ceny. Strona internetowa wyszła ekstra :)

  Michał, Kielce
  08 marca 2016

Agencja Interaktywna Dimax Design
ul. Warszawska 34/418, 25-312 Kielce

NIP 959 160 83 52, REGON 260535952

Masz jakieś pytania?
Zadzwoń do nas!

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania

+48 41 312 46 41 / kontakt@dimax.pl
[ Napisz do nas ]
zamknij

Potrzebujesz czegoś?

Wypełnij formularz, aby otrzymać szybką wycenę projektu